Conmec - ChRL

FREZARKI DO BETONU

        Frezarki to urządzenia przeznaczone do oczyszczania i frezowania  betonu, asfaltu, i innych powierzchni przy pomocy frezów. Frezarki do betonu to ergonomiczne urządzenia o różnych wydajnościach i różnej szerokość pracy. Maszyny wyposażone są w system bezpieczeństwa umożliwiający operatorowi natychmiastowe wyłączenie maszyny. Pokrętło zamontowane na końcu drążka sterowniczego umożliwia regulacje głębokości frezowania. We wszystkich typach mogą być stosowane wymienne frezy uniwersalne i frezy promieniste.

 

FREZARKA DO ASFALTU, BETONU

 

Typ

 

CSC200-4U

Silnik /KM      

SPALINOWY HONDA

GX160/5,0

Waga [kg]

84

Szerokość pracy  [mm]

200
Cena netto zł 6187,00
Opis

Solidna frezarka do obrabiania powierzchni asfaltowych i cementowych, wielozadanoiwa. Frezarka pracuje z frazami promienistymi  i widiowymi. Służy do usuwania wszelkiego rodzaju farb, nadlewów cementowych, wyrównywania nierówności a nawet do usuwania rdzy z płaskich powierzchni metalowych. Istnieje możliwość podpięcia odkurzacza.

Cena zawiera kpl. frezów widiowych

           


Zacieraczki pojedyńcze

 


Zacieraczka – krawędziówka 600mm  Conmec     Typ: CTE424

   Napęd: silnik spalinowy                                                DINKING 6,5KM

   Średnica zacierania: 600mm

   Ciężar: 58 kg

   Obroty: 70-150 obr/min

  Zacieraczka  z koszem obrotowym do pracy przy ścianach, wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa, wyłącznik braku oleju. Składany drążek sterujący.

Cena 3 090,00 zł netto

 

 


Zacieraczka ręczna –  krawędziówka 600mm  Conmec

Typ: CT424-4U

   Napęd: silnik spalinowy   HONDA GX160 5KM

   Średnica zacierania: 600mm

   Ciężar: 59 kg

   Obroty: 70-150 obr/min

 

  Zacieraczka  z koszem obrotowym do pracy przy ścianach, wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa, wyłącznik braku oleju. Podwójnie składany, wzmocniony drążek sterujący. Sterowanie łopatkami przy rękojeści.

Cena 4 190,00 zł netto